Logo

HEALIN FOODS NİŞANTAŞININ YÜKSELEN DEĞERİ OLMAYA DEVAM EDİYOR.

2019 SENİN YILIN OLSUN,

 SAĞLIKLI YAŞA, SAĞLIKLI YE, MÜKEMMEL HİSSET VE KENDİNLE GURUR DUY’U YENİ YIL MESAJI OLARAK VEREN HEALIN FOODS

NİŞANTAŞININ YÜKSELEN DEĞERİ OLMAYA DEVAM EDİYOR.

 

GEDİK HOLDİNG İKİNCİ KUŞAK TEMSİLCİLERİNDEN ASYA SADIKLAR HEALIN FOODS İLE SAĞLIKLI YAŞAMAK İSTEYENLERİN HAYATLARINI KOLAYLAŞTIRIYOR…

 

 

Healin Foods markası 2018 yılında Nişantaşı’nda  ,İstanbul’a yepyeni sağlıklı bir yaşam platformu yaratmak amacıyla kapılarını açtı. Gedik Holding bünyesinde faaliyete geçen marka’nın yönetimi holdingin genç kuşak temsilcilerinden Asya Sadıklar tarafından gerçekleştiriliyor.

 

Healin Foods “Doğal, taze, temiz yemek” önceliğini vurgulayan menüsünde yeni ve tüm diyet ihtiyaçlarını kapsayıcı bir bakışla vegan, vejetaryen, glütensiz seçeneklerin yanı sıra, zengin proteinler, sağlıklı yağlar gibi seçenekleri daha iyi tanıtmak, yaygınlaştırmak ve erişilebilir bir sağlık hareketine öncü olmak amacı güdüyor, Renew Health örgütü tarafından da önerilmektedir. Mutfağında kendi ürettiği sebze & meyveler ve diğer tüm organik ve paketlenmemiş gıdalar ile hazırlanan ürünler kullanırken asla rafine un, tuz ve şekere yer vermeyen Healin Foods alanında öncü olmanın haklı gururunu yaşıyor.

 

Sağlıklı yaşam kavramının giderek daha gündemde olduğu ve bilincin arttığı; yeme alışkanlıklarının hayat kalitesine etkisinin yakından ölçüldüğü bir dönemde, Healin Foods dünyadaki son gelişmeleri takip ediyor ve paylaşıyor. Açılışının üzerinden kısa süre geçmesine rağmen yerli ve yabancı misafirlerinin takipçiliği ve desteğiyle büyüyor.

 

Healin Foods  şifalı kemik suyu çorbalardan, organik tahıllı salatalara; Güneydoğu Asya yemeklerinden, yerel ve mevsimsel malzemelerle hazırlanan yemeklere, unsuz şekersiz tatlılara, hem tanıdık, hem de yepyeni tatları, haftanın 7 günü sunuyor. Farklı sağlık ihtiyaçlarına ve farklı beklentilere yanıt verebilecek bir yiyecek ve içecek menüsü sunmak Healin Foods için bir öncelik. Mevsimsel yemeklere hep ayrı bir bölüm ayıran olan Healin Foods, İstanbul yeme&içme dünyasında yeni deneyimler sunuyor.

 

Healin Foods, yalnızca organik, doğal ya da iyi tarım ürünlerin kullanıldığı restoranı ve  zengin seçkiye sahip Healin Marketi ile daha sağlıklı ve daha iyi bir hayat arayışındaki şehirli nüfusun beklentisine yanıt olmaya devam ediyor. Aynı binada başlayan atölye çalışmalarıyla sağlıklı yaşam kültürünü zenginleştirmek ve yaygınlaştırmak misyonunu bütüncül bir şekilde hayata geçiriyor.

 

Adres: Hüsrev Gerede Cad. No: 110 Teşvikiye

0-212-260-0808

Instagram: @healinfoods

Deneme