Logo

art

HEALIN

Healin Foods'a Hoşgeldiniz

“Doğal, taze, temiz yemek” önceliğini vurgulayan menüsünde yeni ve tüm diyet ihtiyaçlarını kapsayıcı bir bakışla vegan, vejetaryen, glütensiz seçeneklerin yanı sıra, zengin proteinler sağlıklı yağlar gibi seçenekleri daha iyi tanıtmak, yaygınlaştırmak ve erişilebilir bir sağlık hareketine öncü olmak amacı güdüyor.

HEALIN Hikayemiz

Sağlıklı Yaşam için Healin

Healin Foods markası 2017 yılında yepyeni bir sağlıklı yaşam platformu yaratmak amacıyla İstanbul’da yola çıktı. Sağlıklı yaşam kavramının giderek daha da gündemde olduğu günümüzde,

beslenme alışkanlıklarımızın hayat kalitemizi belirler duruma geldiğinin bilincindeyiz. Healin Foods’un hem menüsü hem de hizmet anlayışı , tamamen sağlıklı beslenme alışkanlıkları üzerine kurulmuş,aynı zamanda doğal, taze, temiz yemek önceliğini vurgulamaktadır.

HealinFoods

NEDEN HEALIN ?

Sağlıklı yaşam için işlenmemiş gıdaların lezzeti Healin ‘de..

Dr. Ayşegül ÇORUHLU ile doğal yemekler ve mevsimsel yemeklere hep ayrı bir bölüm ayıracak olan Healin Foods, İstanbul yeme&içme dünyasında yeni deneyimleri sunacak.

Healin Foods, yalnızca organik, doğal ya da iyi tarım ürünlerin kullanıldığı restoranı ve çok yakında açılacak zengin seçkiye sahip marketi ile daha sağlıklı ve daha iyi bir hayat arayışındaki şehirli nüfusun beklentisine yanıt olacak.

MİSYONUMUZ

Hedefler ve Vizyon

Healin Foods haftanın 7 günü, şifalı kemik suyu çorbalarından, organik tahıllı salatalara; Güneydoğu Asya yemeklerinden, yerel ve mevsimsel malzemelerle hazırlanan yemeklere, unsuz ve şekersiz tatlılardan, hem tanıdık hem de yepyeni tatları; Teşvikiye’nin kalbinde sizlere sunmaktadır.

Farklı sağlık ihtiyaçlarına ve beklentilere yanıt verebilecek bir yiyecek ve içecek menüsü, Healin Foods için bir öncelik.

BİZİ ARAYIN

(212) 260 08 08

Rezervasyon yapmak için 10:00 – 20:00 saatleri arasında bizi arayabilirsiniz.

KAHVALTI

KAHVALTI

07:30 – 11:00

ÖĞLE

ÖĞLE

11:00 – 14:00

AKŞAM

AKŞAM

14:00 – 21:00

TATLI

TATLI

Gün Boyu

Deneme