Logo
bi magazin

Bİ MAGAZİN COM/ 29 MART-2019

SİGNAL YENİ SERİSİNİ TANITTI…

Türkiye’nin güvenilir ağız bakım markası Signal, doğadan aldığı ilhamla, tüm ailenin ağız sağlığı için geliştirdiği

yeni Nature Elements serisini, Nişantaşı Healin’de tanıttı.

Unilever Güzellik ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Pazarlama Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi (Türkiye, Orta Asya ve İran) Alper Eroğlu ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe; ağız sağlığı önerileriyle Diş Hekimi Dr. Ilgaz Özer ve Nature Elements serisinden ilhamla seramik diş fırçası tasarlayan ünlü oyuncu Melis Birkan katıldı. Lansman davetinde Gamze Saraçoğlu, Başak Boztepe, Hamiyet Akpınar, Rıfat Yüzüak, Murat Bür, Umut Eker, Selin Türkmen, Duygu Bal, Çağla Demir ve Zeynep Soylu gibi isimler yer aldı.

Alper Eroğlu; “Signal olarak, her zaman tüketicilerimizin farklı ihtiyaçlarını  göz önünde bulundurarak, bu ihtiyaçlara yönelik ürünler sunduk. Bu yıl da tüketicilerimizi doğanın gücüyle gülümsetmek istiyoruz. Coco White, Clove Sensitive, Charcoal White & Detox’tan oluşan yeni Nature Elements serimiz, 8 etkili koruma ile komple ağız bakımı sağlıyor.” dedi.

Melis Birkan, hobi olarak başladığı seramik yolculuğunda, ilk profesyonel tasarımlarını, Signal Naturel Elements serisinden aldığı ilhamla yarattı. Birkan; “1,5 yıldır çok keyif alarak seramik yapıyorum. Her zaman herşeyin doğalına sahip olmaya çalışırım. Beslenmemden kişisel bakımıma kadar doğal ürünlerden ve malzemelerden yanayım. Doğayı ve doğallığı her zaman hayatının merkezinde tutan biri olarak Hindistan cevizi özü, karanfil yaprağı yağı ve ardıç yağları, kömür tozu önerileri bana çok cazip geldi. Sonrasında bu ürünlerin doğallığını tasarımıma yansıtacak unsurları düşündüm. Su ile toprağın bir araya gelmesiyle çamuru elde etmek, ateşle pişirmek, hava ile kurutmak, tüm süreçler çok doğal ve doğadan. Ben bu diş fırçalığı tasarlarken doğaya doğala yakın bir tasarım yapmaya çalıştım”. dedi.

Deneme